Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Të Dua Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dashuri për përshëndes,
Je kuptimi jetës ti,
S’je vetëm bardh e zi,
Je motiv për ç’da njeri,
Embël ujen dhe depërtan ti thelle
Shpiritin,
Rrebelan ne zemra çmendur ujeh
Melodi.

Ç’da mëngjes da them,
E ç’da natë da jem
Unë aty,
Ç’da mëngjes da them,
E ç’da natë da them.

Të dua ty
(Chorus)
Dashuri
(Chorus)
Të dua ty.

Ç’da mëngjes da them,
E ç’da natë da them.
Të dua ty.
(Chorus)
Dashuri
(Chorus)
Të dua ty.

Tjetër jetë nuk kam pa ty (2x).

(Chorus)
Dashuri
(Chorus)
Të dua ty.

Ç’da mëngjes da them,
E ç’da natë da them.
Unë me ty.
Ç’da mëngjes da them,
E ç’da natë da them.
Të dua ty
(Chorus)
Dashuri
(Chorus)
Tjetër jetë nuk kam pa ty.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)