Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kejsi Tola - Me Ke Mua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Di që njerëzit largohen kur je keq
Ata që të donin kur ishe mirë
Por une jam këtu për ty njeriu im
Në çdo ditë tënden të vështirë

Shoqëria sa më rrallë në telefon
Ku janë miqtë e vjetër pse s’na kujtojnë
Të largohen më mirë që të gjithë
Se m’ke mua shpirt im

Ti m’ke mua, m’ke mua
Të largohen që të gjithë shpirti im
Se m’ke mua

Të dua
Të dua
Të dua

Mërzitem edhe unë me ty ndonjëherë
Më shumë për gjëra koti që nuk kanë vlerë
Por e gjej gjithmonë një formë më fal të them
S’të gënjej dot përmendësh ti më njeh

Dhe kur për një kohë të gjatë nuk jemi parë
Dhe atëherë kur njerëzit na kanë ndarë
I falenderoj unë që të gjithë
Se ma shtuan dashurinë

Ti m’ke mua, m’ke mua
Të largohen që të gjithë shpirti im

Se m’ke mua
Të dua
Të dua
Të dua

Deri n'fund të jetës
Une ia kam dhën premtimin vetes
lutem cdo mengjes per ty
te jesh mire te jemi te dy

ti mke mua
mke mua
te largohen qe te gjith shpirti im
se mke mua
te dua
te dua
te dua
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)