Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Larg

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me zemer te thyer
Me shpirt te plagosur
Dhe pse ne faj ti
Mbas teje jam marrosur
E di qe gabuam
E dim te dy gabuam
Por shpirt per ty
Nga brenda une po vuaj

Ref:
Sa me larg te jem
Me ty dua te jem
Sa me larg te jesh ti
Do te duhemi ne te dy

Te prita te prita
Jo kurre nuk u merzita
Veq me shpres jetova
Se shume une dashurova
E di ke gabuar
Te dy ne gabuam
Por ne shpirt per ty
Nga zemra une po vuaj
Ref:
Sa me larg te jem
Me ty dua te jem
Sa me larg te jesh ti
Do te duhemi ne te dy

Sa me larg te jem
Me ty dua te jem
Sa me larg te jesh ti
Do te duhemi ne te dy
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)