Baby G - Qika

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF.:
jOM ME QIKA TU KALU
JOM ME QIKA TU DESHMU
JOM ME QIKA TU PUNU
TE VJETRAT MI SHKATRRU
...
...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)