Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana Vata - Mbrëmje E Pafund

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne ritme dritash sonte vetem un' e ti
Te ndjej kur ti vallzon ne krahet e mi
Çdo enderr qe me fsheh ta shikoj ne sy
kjo enderr e pafund esht' per ne te dy

Nese me merren kembet ti mos me lesho
Ne ritmin tone te çmendur ti me rrotullo
Me merr e larg me ço boten ta harroj
Sa doja qe kjo nate jo mos te mbaroj'
jooo
Asnjeher te mos mbaroje ahh
jooo
Si kjo enderr te vazhdoj'

Te dua,Te dua
Sonte dua vetem te vallzoj'
Se ti je,per mua
Endrra ime qe te dashuroj
Me thuaj,Me thuaj
Jo as vetes sime si besoj
Se ti je,per mua
Endrra ime qe te dashuroj

jooo
Asnjeher te mos mbaroje ahh
jooo
Si kjo enderr te vazhdoj'
ahhhh

Te dua,Te dua
Sonte dua vetem te vallzoj'
Se ti je,per mua
Endrra ime qe te dashuroj
Me thuaj,Me thuaj
Jo as vetes sime si besoj
Se ti je,per mua
Endrra ime qe te dashuroooj

Veç per mua ti je
Sonte me ty vallzoj'
Se ti je per mua
Endrra ime qe te dashuroj
Me thuaaaj
Se ti je,per mua
Endrra ime qe te dashuroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)