Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vida Kunora - Nusja E Dhandrri Marshalla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Heey pushka krisi,u mblodh fisi
Ooiiii zoti shpis dasmen e nisi
Me tupana e kengetar e mer vallen krushku i parë eeee

2x Nusja dhandrri marshalla dore per dore,krah per krah me ia u than po du nje fjalë o ishalla u gzon zoti me i djale eeee

Heeeey luni motra luni vllazën
ooo le te dihet kush bajka dasem
Nihet zani deri qiell
O gjithkujt deren ia kem cel eeee

2x Nusja dhandrri marshalla dore per dore,krah per krah me ia u than po du nje fjalë o ishalla u gzon zoti me i djale eeee

Heeey ju qe ne dasem me keni ardh
Ooo ma pacit faqen e bardh eee
Ishalla java nuk e pret ooo gjithkush gzofte ne shpine e vet eee

2x Nusja dhandrri marshalla dore per dore,krah per krah me ia u than po du nje fjalë o ishalla u gzon zoti me i djale eeee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)