Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro - Abi Abi Selam

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Im Kastrooo
Biri biri ti krejt djalo
Duna me bo veq ni alo
Lujna na bole piano
Hermano hermano
Paret e mija t'bardha
Paret e mija t'zeza
Ajo posht komve t'mija
Me buzt e kuqe si dredhza
Nuk jena mo gangstera
Thirrna gentelmena bro
Punt i kryna n'telefon
Edhe se bojna me zo
Le qe s'mujna mu pa
Po as mu ni une e ti jo
Nese s'folem per cash
Nuk kena qa me fol na mo
Jeta koka casino fati koka i rrall
Kape merre mat miren jeta shum her s'ta fal
Kejt i bona me pare po kur e bleva dashnin
E pash qe s'paska mo marre krejt pe lypin premin

Ref
Po sillem kudo si shefa shefa
O Nano sa e mire o jeta
Me havera nuk kqyret kuleta
As edhe niher as edhe niher 2X

Kon do qe pe ni abi abi selam
abi abi selam, abi abi selam
Kon do qe pe ni abi abi selam
Abi abi abi selam

Verse 2

Nese si kena na leket me veti
Nuk ka lidhje kena shum konto
Bojna qa bojna shoki me telefona
Leket pi shumojna kur e qeli me 1 pronto
Stilin sun e kapet ju teton shoki u paket
Muni mem thirr m packet
Beben sun pe majn taket
Kur ajo po ma nin zonin
Nuk po di mo qa me thon
Une po duna mi nimu edhe mi thon
JUST ROCK IT
Qaty ku je ti nuk kisha dasht me kon kon
Saher kshyre mem rrzu apet n'kom n'kom
Jo be se asniher mu sum bohet von von
Kur kastron e thirrin maradon don don
Jeta koka casino fati koka i rrall
Kape merre mat miren jeta shum her s'ta fal
Kejt i bona me pare po kur e bleva dashnin
E pash qe s'paska mo marre krejt pe lypin premin

Ref
Po sillem kudo si shefa shefa
O Nano sa e mire o jeta
Me havera nuk kqyret kuleta
As edhe niher as edhe niher 2X

Kon do qe pe ni abi abi selam
Abi abi abi selam
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)