Më mbaj mend (për 1 muaj)

Anestezioni, One T & Zeko - Shokun Se Lo II

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Njerzit kan me harru qe ke ekzistu
Nese e lshon veten
Life from the Jail,haha
Bad boy for life

Futja fames, komisarit, gjykates
loti nanes per paqen
qe s'mujta 1 her mja ndrru jetes faqen
ti per fam i hupe krejt
i hupe krejt, e hupe rrethin
shqipet e verteta kan t'fala pi stresit
thirri krejt haverat
qe per mu po vesin
shqipet e verteta kan t'fala pi stresit
ekipa jem o Banda
Kontrabanda
plot akuza 100 trafikanta
per shqipet e verteta
hala s'jan gati gjykatat e nalta o Yeah

2x
O shqipe ca ke bo
Ca ke bo
kaher nuk jena ni
kaher nuk jena pa
kajher kan qit me fjal
e un lutna mos ti sho
per ty un bona lis
Kur thom Shokun nuk e Lo

REF. 2x:
Deri n'qiell deri n'tok me kta shok
mrena jasht neper bot me kta shok
kudo prap neper bot me kta shok
edhe sot jem hala me kta shok

Klyshat qe kan ardh
Jan kerrmat tu i marr
Diten kur e pan qe na lujna me zar
Imponim nuk e paten me neve mu kan
Deri at’her kur e pan
Qe na shokun nuk e lojm
Per fam per 1 kang
Jena beefin tu e teer
Osht n’pytje krejt
nuk bajna plane kur prejen e ndajna
Jena beefin tu e teer
Osht n’pytje krejt
nuk bajna plane kur prejen e ndajna
Jom hala me kta shokt e vertet
kom me shku deri dhe
E me ta hala mahnaa
Jom hala me kta shokt e vertet
kom me shku deri dhe
E me ta hala mahnaa
Hala manaa

REF. 2x:
Deri n'qiell deri n'tok me kta shok
mrena jasht neper bot me kta shok
kudo prap neper bot me kta shok
edhe sot jem hala me kta shok
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)