Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lannex - Pa Ndjenja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa fjalen e fola kurgjo nuk ngove
Ma svlejti kurora kur tjetrin e zgjodhe
12 u bo ora ti ma sum shenove
As mu spom shkrun dora se shpirtin ma lodhe
Dashnin ta morra ta ktheva dy her
Ftoft sikur bora tu fol en kerr
Drit bojke veq hana
Tu ba dashni nterr
Tka pas anderr nana
Per ty mfolke saher
Nuk ka rensi me kon jena tash
Veq un e di se me mendje tlash
Veq un e di se me merzi tlash
Vetem per ty me krejt e bona lamsh
Ej ku je kan ku je kan kur un veta
Ku kum met ku kum met a ke vet ma
Mki lon vet me endrru po nuk fjeta
Nese sum thirr smunem mu kuptu me letra

Vet kena vet skena
Per ty jon tu rreh 1 milion vena
Ajo mtha ma nuk kthehna
Ajo mla mu pa ndjenja
Sot ti je vet tu e hek mallin
Tu prit met thirr e me ma ni vokalin
Ti let pe qet fjalen po sma din hallin
Veq se shum mka marr malli
Se lot ty pot dalin
Tash shkaku teje ja kum nis me perdor
Sende tkqia qe ma heret si kom morr
Kejt i pit e kerri 200 n'or
Ty tka tjetri a mu veq Zoti ndor
Boma hallall nese tash nuk um njeh
Se qehrja jem nuk osht sikur dje
Vet em thave nese don mos um le
E ma spom fol kur pom she
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)