Më mbaj mend (për 1 muaj)

Omar - Te Shkon Mekati

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Si me ta thon un nuk e di
A je ti sot tjeter njeri
Zemra me qan kur nuk te kam un pran
Me nuk te njoh besom me nuk te njoh besom

Di me t thon se ke ndryshu
Sma do mo zemren spo don me kan me mu
Nuk kam faj se nuk me don
Ti kam plucu te tona ca po don ti mo

Te shkon mekati qe ti ke bo
Sot kujton e mos vajto
Ke gabu e bashk u ndam
Ke vajtu e me lot po qan
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)