Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekon - Katile

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
spo muj me besu
qka po ndodh me ne
qka po ndodh me ne

krejt qka ti kom fal
i shtine n'dhe
i shtine n'dhe

katile je kallxu
tash po t'njoh kush je
tash po t'njoh kush je

ndjenja skishe pas
e vrave shpirtin tem
e theve zemren tem


2x
Tash largohu ik ik
ik ik ik ti ik
spo t'njo ma kush je
spo t'njo ma kush je


ty ti fala krejt
s'te mungoj kurgjo
as kjo dashni

gjdo anderr t'thyme baby
ty ta kom ngri
ty ta kom ngri

ne zemeer teme perveq teje
kerkush jo ska hi
kerkush jo ska hi

kete zemren teme baby
veq ti e ki ni
veq ti e ki ni

2x
Tash largohu ik ik
ik ik ik ti ik
spo t'njo ma kush je
spo t'njo ma kush je
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)