Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro - Valla

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref 2x
Valla, Mama falem Se asniher
sdesha me kon haram
Hala pe Kujtoj Mahallen dikur Tu Lu PAM PAM
Koha iki e na kejt i lam lam lam lam

Rap
Shoki Qyshty Koka Jeta
Nese Nuk Fol Goja
Ka Me Fol Kuleta
Po I njejti Meta
Amo Tnejtit nuk i gjeta
Nese Je Ka fol Per Mu Krahaso Me raketa
Nese po menon qe un jom vet
GAbim je tu menu nuk e ki qaq let
Doni me bo qato qe sem nalin 20 Mas Veti 20, Sa 220
Kondon Qe PO e Nije pe shoh po Bon veq WOW
Ti PO man inat Muna me ta bo weq Ciao
Dosta Mujna me Kon, Amo Gara ME mu Me Pas Nah Nah

Ref
Ti Po Man Inat, Se Ti Kastro nuk munesh me kon
Me Havera Edhe Ket nat
edhe ningot per ty qe sna ki dassht
2x
Valla, Mama falem Se asniher
sdesha me kon haram
Hala pe Kujtoj Mahallen dikur Tu Lu PAM PAM
Koha iki e na kejt i lam lam lam lam

Rap
Ska Rendesi A Na Don TI BABO BABO
KAstro Kejt E Hallakat Tornado
Jom Une Qaj G-ja
Tu Bo Fam Me Bole Tmia
A po Menon Qi Une Tluti
Derisa Me Mu Jon Vllaznia
Nuk Po du me dal para Mahalle
moti kena ba na skandale
Jeta Jem Real Nsanddalle
Jeta Juve Fake Portale
E tash Kerkon nuk pe nij
Bile Nuk Po du me pa
Un Di Bitat mi myt
hajde ti gjuma edhe njo

Ref
Ti Po Man Inat, Se Ti Kastro nuk munesh me kon
Me Havera Edhe Ket nat
edhe ni got per ty qe sna ki dasht
2x
Valla, Mama falem Se asniher
sdesha me kon haram
Hala pe Kujtoj Mahallen Tu Luj PAM PAM
Koha iki e na kejt i lam lam lam lam
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)