Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Cricket & Numen - Kthema Kohen (Remix)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kthema zot
Kthema kohen
Dua ta takoj
T'lutem zot
edhe niher dua ta perqafoj
ti them se nuk kam ndryshu
ti them se nuk e kam harru
ti them se ende e du
dhe me shum e du...x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)