Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Sabri Fejzullahu - Zemren Gure

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
REF.:
Zemren gur s'po muj me ba
Me besu qe jemi nda
Me besu qe ti me s'vjen
E dashnis shpinen ja kthen
Zemren gur spo muj me ba
Me besu qe nuk vjen ma
Po du me i tregu gjithkujt
Se per ty ja vlen me vujt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)