Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mozzik - Glock

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref
Nëse shoki i ngusht, najherë dënohet
E jeta mu m’rrezikohet
Aty s’dihet se çka po bohet
Por diçka bohet
E kom ni shok ( hey )
Emrin e ka glock glock glock
E qa bon ësht veq shot shot shot
Sa i man, ësht krejt plot plot plot
Si me fol, kurgjo s’thot thot thot

Un sju niva niva, m’thave thash
Mos um prek n’familje, ti q* ropt pak
Edhe kjo qe e thash mu dok pak
Tu e marr parasysh qe jem rrit n’sakak

Hej avash avash, hej avash avash
Muni mem n’guc mu kur sjam
Me shok une bashk
Se kur jam me shok, kërset naj kallash
Ftyra e kuqe, dridhet n’asfallt
Tu marr frym me aparat
Prej tutes zemra rreh 2 ditë sahat
P*dhat e nonës me mu jan ngat
E tipat si ju rrin ma larg

Ref
Nëse shoki i ngusht, najherë dënohet
E jeta mu m’rrezikohet
Aty s’dihet se çka po bohet
Por diçka bohet
E kom ni shok ( hey )
Emrin e ka glock glock glock
E qa bon ësht veq shot shot shot
Sa i man, ësht krejt plot plot plot
Si me fol, kurgjo s’thot thot thot

Fillimisht, paret i du duplo-duplo
Shoki ma ban n’gutu n’gutu
E thirri nanën i tham, lutu lutu
Se dikun fell na u futum

Ku k*ri dojn me ardh kta
Kur jam kan n’rrug, kta sjan kan knej
Shokt n’ballkon me ni ak
Edhe nana jem ju qet sprej
Ju s’keni t’boni me killera
Ja ndrroj (i)me (u) ju jeni kullera

Allah mbahuni the city,
I zhdukim dellat deri t’vje togeri
Kur dalim prej kerri, Gangsteri

Ref
E kom ni shok ( hey )
Emrin e ka glock glock glock
E qa bon ësht veq shot shot shot
Sa i man, ësht krejt plot plot plot
Si me fol, kurgjo s’thot thot thot

E kom ni shok e ka emrin glock glock
E qa bon ësht veq shot shot shot
Sa i man ësht krejt plot plot plot
Si me fol kurgjo s'thot thot thot
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)