Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sefë Duraj - Dikur Për Mu Je Shkri

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dikush me tha se mke harru
S'është e mundur
spo muj me besu
Nuk e di si do ta kaloj ket jet
as nje fjal me ty sme ka mbet

qka mka gjet qka mka gjet
jo kjo gjë s'është e vertet
qka mka gjet qka mka gjet
jo kjo gjë s'është e vertet

REF. 2x:
Fjal as një fjal se kam me ty
kam shum mall ne syt e mi
se jam gjallë un nuk e di
por dikur per mu je shkri...
Si një hije ike më le pa gjum
u largove atëher kur mu deshte shum
tash e di se ti s' do te kthehesh jo
me mungon qfar jete është kjo

qka mka gjet qka mka gjet
jo kjo gjë s'është e vertet
qka mka gjet qka mka gjet
jo kjo gjë s'është e vertet

REF. 2x:
Fjal as një fjal se kam me ty
kam shum mall ne syt e mi
se jam gjallë un nuk e di
por dikur per mu je shkri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)