Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro - Mandarina

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ajo ka shije si mandarina 🍊
Pina na viski e martina
Ajo ka shije si mandarina
Ulaulaula

Dikur kena ik prej shpis
Kena ik edhe pi policis
Edhe dashnin e lash un vet
Boten e shetiti pa viz

Jom nis pi hekav
Edhe pi zeros
Jeta shum e shtir
Mi bo senet piko bello
Nese nuk posedon franka edhe euro
Nuk ka dashni
Respekt
As hello

Ref
Ajo ka shjije si mandarina
Pina na viski e martina
Ajo ka shije si mandarina
Ulala ulala ulala x2

Pot thirri mandarin
Ti je shum e mir
Me ty e sho ardhmerin
E nese po folin keq kuj po ja nin
Ata qe garant si na nuk e kan dashnin

Pot thirri mandarin
Me ty e kalova krejt rinin
Pa ty nuk e kom un pasunin
E ment e mia veq te ti po rrin
Aaaaaaa mandarin

Sasaa nuk jena papa
Une pot du hala
Se si ti nuk ka joo
Ska jooo

Ref
Ajo ka shije si mandarina
Pina na viski e martina
Ajo ka shije si mandarina
Ula la ula la x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)