Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ardian Bujupi - Arrita

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Aj aj aj
Ardian, yo
Bam bam bam boom boom boom

Jeta krejt guz, krejt hallakama
Femnat si kuklla, djemtë nëpër gara (Wrrm, wrrm)
Ulu perpara
We go fast, Prishtina, Tirana, ey, ey, ey
Po t'vjen inat ty, motorrat bojn 8-shen 12 sahati (Wrrm, wrrm)
Dritat t'Bugattit, qikat n’top dhe nuk e din mami (Hahaha)

Ti e din mendte e mia (Hey, hey)
Unë për ty ekstazia (Hey, hey)
Ti don adrenalina (Hey, hey)
Unë për ty jam shpejtësia

[REF.:]
N'venin tem unë arrita (Hey)
Arrita (Hey), arrita
Dostat krejt jane mafia
Mafia, mafia
Arrita
Arrita

I bllokojmë rrugët like San Andreas
Si me kon n'dasme kolonat e reja
Ti du buzte, i ke bo t'reja
Ki me bo hasem tu shku nëpër neja, ai-ai-ai
Po i vjen inati se mi dojne
Këngët sikur bar Lazarati, bom-bom-bom
Full Instagrami, nuk e bëj t'madhe
Jam qaj Ardiani

Ti e din mendte e mia
Unë për ty ekstazia
Ti don adrenalina
Unë për ty jam shpejtësia

[REF.:]
N'venin tem unë arrita (Hey)
Arrita (Hey), arrita
Dostat krejt jane mafia
Mafia, mafia
Arrita (Hey, hey, hey, yeah, yeah)
Arrita (Hey, hey)

Ai-ai-ai-ai, dalim dalim (Hey)
Dalim dalim (Hey), dalim dalim
N'venin ton na rahat po rrime
Rahat po rrime s'o tu na ni
Ai-ai-ai-ai, dalim dalim
Dalim dalim, dalim dalim
N'venin ton na rahat po rrime
Rahat po rrime s'o tu na ni

[REF.:]
N'venin tem unë arrita
Arrita, arrita
Dostat krejt jane mafia
Mafia, mafia
N'venin tem unë arrita (Hey)
Arrita (Hey), arrita
Dostat krejt janë mafia
Mafia, mafia

Hey hey hey hey yeah yeah yeah
Ouh, haha, Ardian yo
Lalalala, nananana, arrita
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)