Më mbaj mend (për 1 muaj)

Argjenda Doçi - Asnjë Nuse Si E Jona

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
se lam nusen ner unaze ma shum se ni muj
dera jote moj lulie tash u ba e huj
je pershtat te na per ty ka than nana
kur na vish tek dera kangen do ta knojna
kur na vish tek dera kangen do ta knojna

asnje nuse si e jona e mira sbon fjal
uron nana qka ka nzemer per ty e per djal
2x

mos kujto mori lulie se nuk jem si kush
qysh ta dojna tmiren nuk ta don gjithkush
e mir zoti tpaska fal
e mira tu shtoft
qysh na i gzove zemrat edhe ty tu gzoft
qysh na i gzove zemrat edhe ty tu gzoft

asnje nuse si e jona e mira sbon fjal
uron nana qka ka nzemer per ty e per djal
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)