Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Xheta - Ke Dal Prej Zemres Tem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pse po t'vjen keq
pse s'ja menove
me ra lotët tan
kshtu ti perfundove
kam menu qe m'don
por vetem filmi yt u kan
ma mir t'jemi t'ndam
se me ty mu kan

Ref:(2x)
Ke dal prej zemres tem
për ty ma nuk ka ven
ti paske qen problem
s'paske shpirt as s'paske ndjenj
ke dal prej zemres tem
për ty ma nuk ka ven
zemra po thot jo
jo kshtu nuk e don

Po m' kishe dasht
s'me kishe tradhtu
s'ishe kan me tjeter
po ishe kan me mu
nja dy fjal për ty
qe m'bane me vujt
s'jan munsi kur ti me dashni me lujt

Ref:(4x)
Ke dal prej zemres tem
për ty ma nuk ka ven
ti paske qen problem
s'paske shpirt as s'paske ndjenj
ke dal prej zemres tem
për ty ma nuk ka ven
zemra po thot jo
Jo kshtu nuk shkon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)