Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristi - Pa Faj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te lutem, qe te rrish sot vetem pak
Po te lutem, perqafom ti, jeta ime
Po humbem, veten time nuk e ndiej
Edhe pse me bere keq, jo s’te urrej

Ref.
Nuk kam faj
Por prap te them me fal
Prap te dashuroj
Dhe kur qaj
Nuk kam faj
Por prap te them me fal
Harro se te harroj
Ne zemer te mbajA mundesh, te jetosh kur une nuk jam?
A mundesh, ti thush te dua dikujt tjeter?
Po humbem, veten time nuk e ndiej
Edhe pse me bere keq, jo s’te urrej

Ref.
Nuk kam faj
Por prap te them me fal
Prap te dashuroj
Dhe kur qaj
Nuk kam faj
Por prap te them me fal
Harro se te harroj
Ne zemer te mbaj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)