Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Nje Macok Camarok

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O Maçok, çamarok
Pse po vjen vërdallë
Kërkoj ndojë pisanjos
Ta lëpij në ballë 2X

Tri-li-li, Tra-la-la
Pisanjosa këtu s'ka
Kopshti ynë shembullor
I ka pastërtorë! 2X

O Maçok, çamarok
A ke tjetër punë
Kush ka ardhur pa shami
Ta lëpij në hundë 2X

Tra-la-la, Tri-li-li
Që të gjithë kemi shami
Kopshti ynë shembullor
I ka pastërtorë! 2X

O Maçok, çamarok
Po tani ç'na thua
Cili është më pastërtori
Do të vijë me mua 2X

Tra-la-la, Tri-li-li
Ne nuk jemi një e dy
Kopshti ynë shembullor
I ka pastërtorë! 2X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)