Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhe Gega - Dasma

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dridhe dridhe belin ti
Luje luje aq ka mire
Syjeshile di men d'ore
Cike bukur diaspore
Cike bukur diaspore
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)