Më mbaj mend (për 1 muaj)

Daim Lala - Martesa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Valle Romantike luam sonte si qifti ri, ne sy te lexohet fjala dashuri
Valle Romantike luam sonte si qifti ri, ne sy te lexohet fjala dashuri
Afer njeri tjeteit, me hapa ngadal kam vendosur prej sonte jeten ta qojm bashk
kem vendosun prej sonte jeten ta qojm bashk

Ne Emer te dashnis sonte jemi bashk
Gjithmon njeri tjetein ne kemi me dasht
2x

Erdh kjo dit e madhe ball per ball me ty ne valle
Te uroj nga zemra ime ti je nusja e jetes time
2x

Ne Emer te dashnis sonte jemi bashk
Gjithmon njeri tjetrin ne kemi me dasht
2x

Jam i lumturi i ksaj bote kur tha Po goja jote
E kam dashur nje si ty me marr Nuse me qu nshpi
2x

Ne Emer te dashnis sonte jemi bashk
Gjithmon njeri tjetein ne kemi me dasht
2x
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)