Më mbaj mend (për 1 muaj)

S4MM - Qdo Sen E Ke Prish

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(×2)Se a pe sheh qka ki ba
Un e ti sjena ma
Cdo sen e ke prish
Ti hiq pa e prit
Se mu qka me ke ba
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)