Më mbaj mend (për 1 muaj)

R1TO - Hana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Pom nxen si pija, jo nga rakija
Lema ni moment, veq ta ni zonin
Tfolin palidhje, kta nuk kan shije
Afromu ngat, afromu ngat se mu mki hije

Hana hana, drit si hana hana
E rall si panda panda
Na jena banda banda
Tash mushe goten goten
Shake it preken token
Dallimi sosht i vogel
Kta nuk din un ta fali boten

Ref.
Trupi saj o master piece
Pina shishah edhe weed
Se nalem pa u bo drit
Cuz we albanianz

Po ma bon naten mat gat (ayeee)
Ajo mu pom len pa fjal (ayeee)
Ajo syt mi lshon me maj (ayeee)
Syt prej sajna sun i ndaj (ayeee)

Belly belly dance ajo kcen belly dance
Belly belly dance, i got keyes to my benz
Zero stres (a a a) zero stres
Ajo nuk e bon per lek, ajo e bon veq per qef

Hana hana, drit si hana hana
E rall si panda panda
Na jena banda banda
Tash mushe goten goten
Shake it preken token
Dallimi sosht i vogel
Kta nuk din un ta fali boten

Ref.
Trupi saj o master piece
Pina shishah edhe weed
Se nalem pa u bo drit
Cuz we albanianz
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)