Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shenur Ajeti - Hajde Zemer

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zemra Jeme Esht e rall
Si zemra Jeme Kerkund
Sen xhan
Zemra ty shum te don
Kurr Hallall nuk ta ban 2x

Ref
Hajde hajde ti te une
Se zemren teme se ki askund
Hajde hajde ti te une se
Zemra jeme per ty po vun 2x

O Ka Shkoj Un o Ka Po shkoj
Kjo Zemra Jote Shum Me Lendon
Veq Ni Zot Munt te na Ndimon
Kto dy zemra Let na Bashkon2x

Ref
Hajde Hajde Ti te une
Se zemren teme seki askund
Hajde hajde ti te une se
Zemra Jem per ty po vun...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)