Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dua Lipa - Physical

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Common love isn't for us
We created something phenomenal
Don't you agree?
Don't you agree?

You got me feeling diamond rich
Nothing on this planet compares to it
Don't you agree?
Don't you agree?

Who needs to go to sleep
when I got you next to me?

[REF.:]
All night I'll riot with you
I know you got my back,
and you know I got you
So come on, come on, come on
Let's get physical

Lights out, follow the noise
Baby, keep on dancing
like you ain't got a choice
So come on, come on, come on
Let's get physical

Adrenaline keeps on rushing in
Love the simulation we're dreaming in
Don't you agree?
Don't you agree?

I don't wanna live another life
'Cause this one's pretty nice
Living it up

Who needs to go to sleep
when I got you next to me?

[REF.:]
All night I'll riot with you
I know you got my back,
and you know I got you
So come on, come on, come on
Let's get physical

Lights out, follow the noise
Baby keep on dancing
like you ain't got a choice
So come on, come on, come on
Let's get physical

Hold on
Just a little tighter
Come on
Hold up
Tell me if you're ready
Come on
Baby, keep on dancing
Let's get physical

Hold on
Just a little tighter
Come on
Hold on
Tell me if you're ready
Come on
Baby, keep on dancing
Let's get physical

[REF.:]
All night I'll riot with you
I know you got my back
and you know I got you
So come on, come on, come on
Let's get physical

Lights out, follow the noise
Baby, keep on dancing
like you ain't got a choice
So come on, come on, come on
Let's get physical

Let's get physical
Physical
Let's get physical
Come on
Phy-phy-phy-physical
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)