Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eltina Minarolli - Butterfly

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une jam hena une jam dielli
me e bukur se kurre me pare
jam ajo hena aq e sndritshme
qe buzeqesh sa here qe dal

Une jam dielli me drite shume
qe ne shpirt te ngroh pa kusht
te perkedhel ndjesine i qete
e pastaj...t'leshon ne toke

Chorus:

Fly fly, butterfly
fly me up so high
Fly fly butterfly
fly me through an open sky

Verse English

I am the moon, I am the sun
whispering: (we know you've seen us before)
I am the moon, that shines so bright
And I smile, everywhere I go

I am the sun, full of light
unconditionally warm your soul
Keep quiet took good care
Now after that... Get down on earth

Fly Fly...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)