Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kujtim Prodani - Kemish' E Fundit Xhepa Nuk Ka

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Këmish' e fundit xhepa nuk ka,
milioner qofsh a fukara,
Burr' i mirë qofsh, a maskara,
Dheu na ha...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)