Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Tahiri - Amanet Mos M'harro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zemren ti mos e mundo,
kur nuk ke arsye ne mes neve
kush gaboj qe besa u thye

Ref 2
Amanet mos me harro,
po jetoj e s'te shohe
Kush na mallkoj, qe ne u ndam
Amanet mos me harro,
po jetoj e s'te shohe
Sa net kan kalu, e me s'tkam pa

Dashnija po tretet,
gjithqka e kaluar,
edhe pse nuk deshtem
ashtu qenka shkruar

Ref 4

Amanet mos me harro,
po jetoj e s'te shohe
Kush na mallkoj, qe ne u ndam
Amanet mos me harro,
po jetoj e s'te shohe
Sa net kan kalu, e me s'tkam pa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)