Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mjolli - Don

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bajat u bone ti,
Ça me tthon un s'po di,
Mu jo se m'bohet von,
Se ça po do me thon me kon ti. (Ayyy)

Çohu n'kom kur hy un se,
I bring fire everywhere sepse...

I’m done with the judgements,
Po prap ruji ment se...

Ça, po tduket vetja ty?
Meno se s'munem me ta kthy? (Hah)

And this game goes on and on,
And these chicks think they got it goin' on and on,
So (so...)
Imma teach em how to f**king work it on,
Cuz (cuz...)
Mjolli’s here to bring it on.

Refreni:

E kush je ti?
Nuk je vec ti,
Ça po don ddon ddon don ayyee...
S'munesh me m'majt,
I’m going high,
Si un ti don ddon me kon ayyee...

Hajde ndiq ket' flow,
Per mu esht pak slow,
Can you do dat?
Se e bojm down low.

This hoes kan xhelozi,
Se mu spo m’arrijn,
M'shohin nat e dit,
N’web,
I kam lidh...

You don't have to click click,
On my posts,
I know you’re watching me so lick lick,
Im the host (I'm the host).

Ke dhon ça ke pas,
Per fam e fansa nga mas,
Me m’marr venin po vjen,
Po ti...
Nga kina...
Dhe pse view t'kam dhon,
E vetja n'kok ty t'ka ron,
Mu s'ma han kitty,
Hajde ik,
Cohu...

I don’t need a prince,
To be a princess...
Your daddy got the doe,
But i don't need dat...

You be shittin' the beat and no dealin'
Bout the fact that I'm killin' this vibe...

And these bi**hes know nun (Haaa...)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)