Më mbaj mend (për 1 muaj)

ESTTO - T'lutem Harrom

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa here m'ke thone t'urrej
Sa here m'ke lon ti me lote ne sy
Tash veten pe urrej
Qe t'kom durru ty kur m'ke fy

Nuk du me dite mo ca bon
Nuk du me dite as ku shkon
Vec ni fjal kisha dasht me ta thon
T'lutem ti harrom

T'lutem harrom...
As emrin mos ma thire..
Ti s'meriton...
Me t'fal une dashni..

Kujtimet kane mbet
Jo nuk e mohoj
Ani pse s'jem mo
Ma mire pa ty jetoj

Ki menu qe nuk muj mo pa ty
Ki menu qe vuj tash une per ty
T'mirat e mija ty kan met vra.
Hhh...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)