Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ledri Vula & Vig Poppa - Ha Ha Ha

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Uhh
Vula, Rikthim
T'vertet ekipin
Probleme 100
Vrases i beat-it
Viti,Repi
Reper i vitit
Andrrat bardh e zi
Po senet mesin classic
Lindje,Prishtine,Ujk,Tufë
Dosta,shpinë,Paqe,luftë
Njejt,shpi,studio,rrugë
Njerzt i zgedhi me cilt
Du me lon kujtime
n'Histori emer
Kohe,neser
Industri,Show
Pune,Leter
Dashni,Jete
Art,veper
Dita shum e shkurt per me festu gat
Hip-HOp,
ti-un
Ledri,Vigan
Fillim,Fund
Flake,Oksigjen,Uj
Brum uhhh
Repin e mysim po senet tona nuk desin

Po folin për numra,
ha ha ha
E folin për femna,
ha ha ha
Folin për rape,
ha ha ha
Shumë, shumë funny
E po shiten gangsta,
ha ha ha
Folin për neve,
ha ha ha
Po na s'ja fusim kepën,
ha ha ha
Shumë, shumë funny

Vigga,Vigan,Poppa Gjigant
Animal kanibal bishe titan
Vi Bonnie,Rima sakic
Lladik,repera suckas n'taktik
Molotov dinamit flow
Automatik ti
Stili yt meniher renovim
Fjala peshe,bukur thjesht
Tekste bresher,n'veper mjeshter
Perfekt haver,talent laper
Komplet paket,ajde kape
Psikopat efikas
Underground komercial
tonat perfekt
thirrem babi
Classic elegant Big
Elefant karakter interesant
Vdekje n'intrumental
Ujk Alpha Testosteron
Vula Poppa Armagedon

Po folin për numra,
ha ha ha
E folin për femna,
ha ha ha
Folin për rape,
ha ha ha
Shumë, shumë funny
E po shiten gangsta,
ha ha ha
Folin për neve,
ha ha ha
Po na s'ja fusim kepën,
ha ha ha
Shumë, shumë funny
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)