Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo & Vinsmoker - The Boss

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
AI, PO MI BEN NERVAT VAJ
PO BERTET BO,BO, BO, BO

AI, PO GENJEN SE KA FAJ
NUK ME SHEH NE SY BO,BO, BO, BO

AI, NUK MESOI KURRE TE QAJ
PO GABON BO, BO, BO, BO

AI, VISHET GJITHMONE SHUME HIGH
DHE BERTET BO,BO,BO,BO

UNE DHE VETJA
JAM PA LETRA
UNE DHE VETJA
PLOTE GENJESHTRA
UNE DHE VETJA
JAP SHUME URDHRA
UNE DHE VETJA SJEMI BASHKE!...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)