Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keremcem & Bertan Asllani - Anlasana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Anlasana şarkı sözleri:
Kendimi esir aldım
Çalmadı yine telefonlar
Alışırım sanmıştım
Yüreğimde sancın var
Gel etme nazlı güneş
Sensin gönlüme eş
Beni biraz anlasana
Ölürüm aşkına yar
Ölürüm diyar diyar
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana
Kendimi esir aldım
Çalmadı yine telefonlar
Alışırım sanmıştım
Yüreğimde sancın var
Gel etme nazlı güneş
Sensin gönlüme eş
Beni biraz anlasana
Ölürüm aşkına yar
Ölürüm diyar diyar
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana
Of sarıl bana
Beni biraz anlasana
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)