Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti, Eri Qerimi, Landi Roko, Adi Sybardhi & Liri Ketit - Sms Dashurie

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Eri & Landi:]
Lumturia ime
Qelli shtat per mu
Dielli zemres sime
Oj dashni te du 2x

[Muharremi:]
Ndosha pa ty jam
Zemer eshte i shkrujt
Le te jen te qeshur
Gjithmon syte e tu. 2x

Cdo mengjes ti sjell
Nje mesazh per mu
Aty ka shum puthje
Me buzet e tu. 2x

Ndoshta pa ty jam
Zemer eshte i shkrujt
Le te jen te qeshur
Gjithmon syte e tu 2x

[Eri & Landi:]
Cdo mengjes ti sjell
Nje mesazh per mu
Aty ka shum puthje
Me buzet e tu

[Muharremi:]
Ndoshta pa ty jam
Zemer eshte i shkrujt
Le te jen te qeshur
Gjithmon syte e tu
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)