Më mbaj mend (për 1 muaj)

Soolking & Dhurata Dora - Hayati (Remix)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[REF. Soolking:]
Hayati, je chante hayati
Millionnaire qui sort d'la city
Hayati, ha-hayati
Millionär, doch ich bleibe auf der Street
Hayati, je chante hayati
Millionnaire qui sort d'la city
Hayati, ha-hayati
Millionär, doch ich bleibe auf der Street

[Dhurata:]
...
...
I bonem tona senet
rruga nuk o kon e leht
Ti sillu rreth e rrotull
bote munesh me na gjet
Problemi shume i vogel
nese shqipet i kom knej
...
...

[REF. Soolking:]
Hayati, je chante hayati
Millionnaire qui sort d'la city
Hayati, ha-hayati
Millionär, doch ich bleibe auf der Street
Hayati, je chante hayati
Millionnaire qui sort d'la city
Hayati, ha-hayati
Millionär, doch ich bleibe auf der Street
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)