Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kidda - Freestyle 2020

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I feel like everybody watchin
I feel like everybody talkin
I feel like ma dun imazhin
ca kom un kta sun i kapin
cuz I never licked a f**kin ass b*tch
krejt qa kom bo i bona vet b*tch
mos u habit se nuk tnjoh hiq
mos u afro se han thik snitch

si Kidda dojn mu bo ato
un i bona vet ti jo
smunesh me ne ti bro
Bone dissin veq vazhdo

se jena na cuna me koka
pak marijuana shume lodra
pussyo kena metoda
per me ta nal ty ajrosa

menut se nuk di me bo tekst
po hitet i bona pa tekst
your girl lovin the way i flex
cus she know I got what it takes
shum mir e din kur vi me banden ti fiki dritat
like Drake said u getting bodied by singing Kidda
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)