Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Moj Katile

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1000 her kisha lind,
1000 her dot kishe mbyt,
un dot des, ah ti jeto,
kujt per mue mes i trego

REF. 2x:
Moj katile qka kem bo,
Shpirt e zemer mi ke vra

Ti s'ke faj, po kam faj un,
qe te besova ty kaq shum,
te kam prek por me sy,
eh ti mpreke mu me tradhti

REF. 4x:
Moj katile qka kem bo,
Shpirt e zemer mi ke vra
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)