Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Zemren Ta Fala

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Refreni 2x
Edhe zemren ty ta fala
Tu tdasht nuk u nala
Veten e lendoha
Qe te dashurova

PART 1
T'kisha vet
a ja ka vlejt
Qka pat aj
qe te un se ke gjet
Hajt me qka
menjen ta ndrroj
Se si un
s'tka dasht nuk e besoj

Un shum nashta
nuk kom dit
po me lot
kurr sti kom bo syt
hajt se nashta
aj kur ka me t'ik
qather vleren tem
ki me ma dit

Refreni 2x
Edhe zemren ty ta fala
Tu tdasht nuk u nala
Veten e lendoha
Qe te dashurova

PART 2
Pi mungon
Zemres hala
Pi mungon
Syve ty me t'pa
E pishmon
S'jom asni pik
Qe tkom dasht
Gjdo secilen dit

Edhe pse
fort jom lendu
kur per dyt
vet jom munu
sjellja jote
veq lot mka pru
se sta ka ni
ty kurr sa mu

Refreni 2x
Edhe zemren ty ta fala
Tu tdasht nuk u nala
Veten e lendoha
Qe te dashurova
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)