Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro - Dembabadem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shqiponja rrin nalt sun e trrem
I bojm senet prap
Mi q! nanen nuk ka ren
Kallashi ma ka rujt venin tem
Kuq&Zi DEMBABADEM BABOO

KASTRO hala tornado
Kallabllak shok bom be
Hini NATO
Kom mrri veq vet ktu yaroo
Grande KASTRO EL CAPO

Kaniher senet po kapen
Nuk pe di diten e daten
Veq pe di qe diten e naten
E kena bo jeten pe du me bo 4

Syt mi bo 4
Lekt mi bo 4
Nese se kallim per qef
E kallim per hater

Bam Bam
Shotgun
Makinat e zeza katram
I kom rrxu kejt
Veq vet mam
(Kejt KASTRO)
Jom plot Vandam

Sonte pe bojna
Sabah sabah
Sonte pe bojna
Sabah
Sonte pe bojna
Sabah Sabah
Sonte pe bojna
Sabah

2x)Se jam shqipe me dy krena
Naper bot shum bojna lejla (lejla)
Sa kushton sdi
Veq e blejna
Ayayayayayay

Sa piva
Ca piva
Perziva me kanabisativa
Sa niva
Sa pidha pasiva
Ter tonant I perviva
I iva dy viva te villa
Per me na ra njofsilla
Kem ra per me killa
Su kthjella ma thejn
Netet e tilla

KASTRO
Bab hargjon sa ni aeroplan
Hajt gjumi shoki do beat-a
Ti boj kruka n'ajr

T'paren her kom repovat
T'dyten kom thon mam
Pak me dasht ta kalli
Me defa edhe tupan

Sonte pe bojna
Sabah sabah
Sonte pe bojna
Sabah
Sonte pe bojna
Sabah Sabah
Sonte pe bojna
Sabah

2x)Se jam shqipe me dy krena
Naper bot shum bojna lejla (lejla)
Sa kushton sdi
Veq e blejna
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)