Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diona Fona - Baje

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kush ka met than tash naten e mire
Ka ke me ja majte kur tBahet shtir
Qka ka met mungu une e di mire aaah

Se une i kom ba krejt qa kom dit
Veq ta kisha dit ty mos met prite
Dikur um ke dasht, dikur ta ka ni

Kush te foli keq per mu
Kush prej meje tka largu

E ke besu tash baje
Maje men ski mem pas
Ke gabu tash baje
Maje men sa tkom dasht
Po sjom ma bota jote
Nuk jom ma bota jote
Sjom ma bota jote

E la telefonin mem cingru
Kon je tu e lyp ma nuk o ktu
Numri o i njejt nuk e kom ndrru
Une sjom ma e njejta, ma nuk tdu

Aspak spatem fat
Sa ma larg, sa ma larg

Kush te foli keq per mu
Kush prej meje tka largu

E ke besu tash baje
Maje men ski mem pas
Ke gabu tash baje
Maje men sa tkom dasht
Po sjom ma bota jote
Nuk jom ma bota jote
Sjom ma bota jote

(2x)
I see you everywhere
You see me everywhere
E di qe se ki leht
Po don mem pas en jet

(2x)
E ke besu tash baje
Maje men ski mem pas
Ke gabu tash baje
Maje men sa tkom dasht
Po sjom ma bota jote
Nuk jom ma bota jote
Sjom ma bota jote
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)