Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mars - M'ke Harru

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A po meno per mu?
A mke harru?

Mthirre po s'fola
Bllok ta bona
Faje mbi faje
E prap do akoma?

Ne tdy u pershtatem?
Z’bon uji me flaken
Menimet e kqija
Si po fle naten?
Boy you just f**ked up
Lidhjen qe patem

N’Rrug
Spllifin e dhezi me hup
Mendimet e kqija mi zhduk
Fjalet po vrasin si plumb
E veç ti po gjun ‼️
...
Lotin n’sy ma ke lon
Zemer a ke?
Si munesh me m’vra
Kur me ke dasht deri dje
Lulet u than edhe shpirti u tret
Ndjenja e vertet
Thjesht kujtim ka me mbet ‼️

Je ti uji n'sahar
Jemi bashk dhe pse te ndar
Je ti dashni pa fjal
M’ke vra,pastaj mke n'gjall
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)