Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaolin Gang - Thoba

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Intro:
Thoba shume e madhe dridh token
Bounce Bounce
Thoba shume e madhe qudit boten
Wow Wow
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)