Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Behluli - Dashnia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
1
Po t ofroj t mirat e botes
Sdi cka lyp ti ma shume
Hajt kallzoma veq ni djal
Qe tka dasht ma shum se un

2
Veq niher vera ka dera
Dije vajz qe te vjen
Po tpengon e kalumja
Kta si kajde po ma gjen

Ref 2X
S shkon dashnia tu gjet kajde
Leri hallet me mu hajde
Te un tmirat nuk kan fund
Veq e mira nuk tlut shume

3
Zemra jeme per ty rreh
Edhe ti e vren
Hajde hajde mos ban llafe
Se zemren ti ma plase

4
Veq niher vera ka dera
Dije vajz qe te vjen
Pot pengon e kalumja
Kta si kajde po ma gjen

Ref 4X
S shkon dashnia tu gjet kajde
Leri hallet me mu hajde
Te une tmirat nuk kan fund
Veq e mira nuk tlut shume
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)