Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meda - Bye, Bye

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kjo o ni taktik
Kjo o po ni trik
Lojen pe luj
Prej juve me ik

Zemren jau u ha
Jeni ma t’mirt n dynjah
Po kam ra n’dashni
E s’kam cka me ba

Ref:
Bye, bye moj shoqni
Une me juve ma nuk rri
Bye, bye ika unë
Se ata e dua ma shumë

Gjykone vet
Nuk e kam lehtë
Mendjen ma ka marrë
E kamë hup krejtë

Zemren jau u ha
Jeni ma t’mirt n dynjah
Po kam ra n’dashni
E s’kam cka me ba

Ref:
Bye, bye moj shoqni
Une me juve ma nuk rri
Bye, bye ika unë
Se ata e dua ma shumë

Ref:
Bye, bye moj shoqni
Une me juve ma nuk rri
Bye, bye ika unë
Se ata e dua ma shumë
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)