Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant - Nje Takim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
A bahet edhe njeher vec me tpa e met taku, vec po du falje me tkerku... sa her qe tkam lendu ke buzeqesh e ke duru e me lot mke thon te duu.. A kishe dasht me mpa ma keq se qysh jam ba... a don hala mem pa me vujt hala.. a kishe dasht mem pa e mem lendu hala mos te lutem se nuk mundem maa. Nje takim nje takim nuk kerrkoj ma shumme o shpirti im. Nje takim o tlutem shumee mos u knaq me zemren qe po vune.. sa her ti je pendu prap zemren ma ke vra a ja vlen pas ndarjes prap me u pa vec edhe nje her se kur mo nuk gaboj kurre perjet mo nuk te lendoj.. nje takim nje takim nuk kerkoj ma shumm o shpirti im. Nje takim o tlutem shume mos u knaq me zemren qe po vun.. nje takim nje takim nuk kerkoj ma shume o shpirti im nje takim o tlutem shume mos u knaq me zemren qe po vune. Nje takim!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)