Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luana & Jay Santos - Locos

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[LUANA 4x:]
Quiere que le de'
Y le voy a da'

[JAY:]
Y le voy a da'
Ella quiere que le de', que le de'

[LUANA:]
E di jam loca-loca
And you keep trying yeah-yeah
S'mund na gjen ti kado
I know you want me baby
Kush jane ata qe dojn me u bo,
me u bo sikur na
You're latin,
but this chick is made in Albania

Ua ua ça m'tha, ça m'tha
Bona sikur s'ngjova
Leji llafet e kota
Me llama Luana
Me llama la reyna
Yo soy otro liga
Me llaman la nena

Papi hajde kthejna
Papi mos m'bo nerva

3x
Quiere que le de'
Y le voy a da'

[JAY:]
Ella quiere que le de',
Y le voy a da'

Esta noche somos locos
Se que quieres prender
Vamonos para mi casa
Pa' que sienta el poder
Se que en realidad tu eres una mala mujer
Pero no mi importa nada
Yo te voy a romper

Estamos prendidos
Sube...
Nos vamos en un olio
...
Pide lo que quiera
que estaras servido
Y disfruta la vida
Yo se que tu eres una dama atrevida
Pegate hasta la orilla
Que se fui... de maravilla

[LUANA 3x:]
Quiere que le de'
Y le voy a da'

[JAY:]
Ella quiere que le de',
Y le voy a da'

[LUANA:]
Yo soy Luana
Yo soy Luana

2x
Vente, ven acá
Eh vente, ven acá
Eh vente, ven acá

Papi, dale dale
Papi ven acá
Ay ay ven acá
Ay ay ven acá
Ay
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)