Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young Zerka - Pishman

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Argjentina:
Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo
Që unë zemrën po ta jap
Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo
Kur t'dush thirrëm, unë vij prap

Zerka:
Pishmanin nuk e njoh, s'do ta njoh
Ti veç hajde më rri ngat
Pishman nuk kam me u bo, s'kam me u bo
Vetëm ti mjafton

Argjentina:
N'jetën tënde du me nejt
Ma t'mirën unë doja ta gjej
Shikimin e kam kap
E unë po vij me vrap
Qënke shum i zjarrt o je

Zerka:
N'jetën tënde du me nejt
Ma t'mirën unë doja ta gjej
Shikimin e ke kap
Te ty po vija vrap
Kurrë nuk kam qënë aq i zgjat

Bashkë:
Hajde ti merrëm
Ikim kudo
Hajde ti merrëm
Për ty bëj ça do
Hajde ti merrëm
Kohën harro
Hajde ti merrëm, veç hajde ti merrëm

Argjentina:
Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo
Që unë zemrën po ta jap
Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo
Kur t'dush thirrëm, unë vij prap

Zerka:
Pishmanin nuk e njoh, s'do ta njoh
Ti veç hajde më rri ngat
Pishman nuk kam me u bo, s'kam me u bo
Vetëm ti mjafton

Argjentina:
Boll unë menova
Shum ma analizova
Sa shum të kërkova
Një si ty e doja

Zerka:
Ej, unë natën s'mund të flej
Çdo kohë, n'ëndërr ti më del
Eja ti të martën se është e shenjt
Ikën ma të lartit ti my babe

Bashkë:
Hajde ti merrëm
Ikim kudo
Hajde ti merrëm
Për ty bëj ça do
Hajde ti merrëm
Kohën harro
Hajde ti merrëm, veç hajde ti merrëm

Argjentina:
Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo
Që unë zemrën po ta jap
Pishman nuk ke me u bo, s'ke me u bo
Kur t'dush thirrëm, unë vij prap

Zerka:
Pishmanin nuk e njoh, s'do ta njoh
Ti veç hajde më rri ngat
Pishman nuk kam me u bo, s'kam me u bo
Vetëm ti mjafton
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)